Grace Apparels Co.,Limited

O nas

SCF Group Company z siedzibą w 2003.W latach siedemnastoletnich rozwijających się, rozwijaliśmy się z małej firmy do przedsiębiorstw grupowych, w tym Miantian Knitting firmy, która koncentruje się na rynku krajowym ,Hongtian Knitting, który koncentruje się na rozwoju międzynarodowego rynku. Grace Apprels Co.,Itd założona w 2017, która specjalizuje się w międzynarodowym biznesie akcesoriów mody Tak.Główne produkty obejmują bezproblemowe i cięcia & uszyć bieliznę i bielizna.takie jak Bralette, Krótki, Thong, Bodysuit, Legging, Active Wear, Yoga Wear, Top Cami,, Możesz nas odwiedzić i uzyskać więcej informacji z naszego profilu firmy.

My lokalizuje w mieście Yiwu, który jest na całym świecie znany z największego rynku hurtowego na świecie codziennych produktów konsumpcyjnych w prowincji Zhejiang.Tak więc możemy również być Twoją agencją zakupową tutaj do oszczędzania kosztów na handlu.

Mamy zespół projektantów za granicą wher&Sa2535101; możemy uzyskać najnowsze projekty i wyprodukowane w naszej nowoczesnej fabryce. Mamy ponad 15lat Międzynarodowy zespół doświadczenia handlowego i ponad 50-tki podwykonawcy producenci zaopatrują nas w produkty wysokiej jakości o elastycznej ilości Tak.My stać się wielką siecią z potężnym wsparciem dla naszych cenionych klientów.Mam nadzieję, że się przyłączysz. i rozwijać swój biznes razem z nami.


Większy sukces nastąpił, gdy połączyliśmy się z tym samym celem i ciężką pracą.

Ciesz się życiem, ciesz się rodziną, ciesz się pracami.

Miłość jest wszystkim.

Maria Liu.

Założyciel

Grace Apparels Co., Ltd.
Zapytanie ofertowe:

Zapytanie ofertowe